Total: تومان
Total: تومان

اگر امکان اخذ وام بانکی را دارید، میتوانید هم وام بگیرید و هم درآمد ماهیانه داشته باشید.

شما وام بانکی بگیرید. ما، هم قسط ماهیانه آنرا را واریز می کنیم و هم ماهیانه مبلغی بعنوان درآمد ثابت شما به خودتان می پردازیم.

و بدینسان یک سرمایه گذاری با وام و سرمایه گذاری با درآمد ثابت و شراکت بدون سرمایه انجام داده اید و درآمدی نیز حاصل نموده اید.

همانطور که می دانید، پوشاک پررونق، فرصت سرمایه گذاری با درآمد بالا و مشارکت مالی و سرمایه پذیری در پخش پوشاک و پخش لباس پررونق را برای همه عزیزان فراهم آورده است:

»»» مشاهده اطلاعات کامل سرمایه گذاری در کسب و کار فعال پررونق

در کشور ایران و اکثر کشورهای جهان، پوشاک و لباس، در صدر لیست تقاضا و فروش و دارای رتبه برتر یکی از دو محصول پرفروش میباشد  و یکی از نیازهای اساسی و روز مردم به شمار میرود.

مرکز پخش پوشاک پررونق، صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و…. در کنار سرمایه های خود، از دیگر سپرده گذاران نیز جهت سرمایه گذاری با درآمد میلیونی، دعوت بعمل میآورد.

شرایط سرمایه پذیری با وام بانکی و سرمایه گذاری و شراکت:

-وام بانکی باید حداقل 36 ماهه باشد

-حداکثر کارمزد وام 35% سالیانه باشد

-انجام تمامی مراحل اداری و ضامن و مدارک مورد نیاز دریافت وام بانکی، برعهده سرمایه گذار است

-اگر مبلغ دریافتی وامتان بیشتر از مبلغی است که به ما جهت سرمایه گذاری می پردازید، سهم پرداخت اقساط و درآمد ماهیانه شما به همان میزانی که از کل وام به ما می پردازید محاسبه و واریز میشود

مبلغ وام (تومان) کارمزد سالیانه بانک درآمد ماهیانه شما (تومان)
هر 5000000 5% 150000
هر 5000000 7% 140000
هر 5000000 9% 130000
هر 5000000 10% 120000
هر 5000000 12% 115000
هر 5000000 13% 110000
هر 5000000 15% 100000
هر 5000000 18% 90000
هر 5000000 20% 85000

منظور از درآمد ماهیانه در جدول فوق، مبلغی است که به شما ماهانه پرداخت می کنیم و مجزا ار مبلغ قسط ماهانه وام است که ما خودمان هرماه به بانک پرداخت می کنیم.

برای مثال اگر 100 میلیون تومان وام 3 ساله با کارمزد 10% از بانک بگیرید و با این 100 میلیون تومان سرمایه گذاری در پوشاک پررونق کنید، بجز مبلغ ماهانه اقساط که خودمان به بانک می پردازیم، هر ماه مبلغ 2400000 تومان نیز شما دریافتی و درآمد از ما دارید و طی سه سال، حدود 86 میلیون درآمد خالص خواهید داشت و قسط بانک را نیز ما داده ایم

شراکت و سرمایه پذیری از 5 میلیون تومان تا 500 میلیون تومان برای هر نفر از سراسر ایران.

حاصل سالها سابقه و تجربیات ما و سرمایه گذاریهای خودمان در کار پوشاک و… اینست که هر میزان سرمایه گذاری در شغل پرسود لباس و پوشاک و کیف، سالانه سوددهی چند برابری دارد که با وجود اینکه بخشی از آن، بعنوان مالیات و هزینه های فروشگاه و جانبی و مخارج و… صرف میشود، اما همچنان سود صافی و خالص تقریباً 2 برابری برای هر میزان سرمایه را دارد.

 

نحوه مشارکت و شروع شراکت و سپرده پذیری؟

جهت شروع، قرارداد شراکت و سرمایه گذاری و سپرده پذیری بین ما و شما منعقد می گردد. برای عزیزان خارج از شهر تهران، هم امکان قرارداد حضوری در شهر و محل مورد نظر آنها و هم بصورت آنلاین مقدور است.

 

اعتبار این طرح شراکت و سرمایه گذاری و دعوت به همکاری تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود، پذیره نویسی و سرمایه پذیری انجام میشود و پس از آن، بدلیل پیشگیری از بوجودآمدن تداخلات مالی و عدم توان محاسبه دقیق سوددهی و بازدهی، متأسفانه امکان شراکت و سرمایه پذیری با مبلغ کم میسر نمیباشد.

برای شراکت، و یا تهیه و پخش و فروش و… نیز تمامی امور از صفر تا صد برعهده گروه پررونق است و کلیه محاسبات مالی، بصورت شفاف و برپایه مستندات  و طبق قرارداد میباشد.

 

چرا هر فرد تا 500 میلیون تومان میتواند سپرده گذاری کند؟

زیرا اکثر افراد، توان دریافت وام بانکی بیشتر از پانصد میلیون تومان را ندارند و هدف ما حمایت از سرمایه های خرد و کوچک و سپرده گذاری با مبلغ کم و سود بالا میباشد زیرا امکان سرمایه گذاری در بسیاری از موارد دیگر را ندارند و سرمایه نقدی نیز ندارند و اخذ وام بدون درآمدزایی نیز برایشان نفعی ندارد.

 

برخی مزایای فروشگاه لباس پررونق؟

-فروشگاه پررونق، دارای یک وبسایت اینترنتی باسابقه در زمینه فروش لباس و کیف و کفش و کمربند است.

-سایت پررونق، استعلام و احراز هویت توسط پایگاه ساماندهی سایتهای اینترنتی شده و در آنجا ثبت گردیده است

-دارای نماد اعتماد الکترونیک یا همان ای نماد است

-پررونق، دارای تلفن ثابت داخل بازار بزرگ تهران بنام سرمایه پذیر: مهندس سید محمد حسینی است که این خط تلفن فعال، حداقل بیش از 15 سال است که بنام وی و در یک آدرس همیشگی و ثابت، بوده و میباشد و همین نشان حضور و سابقه کاری ما و تجربه و… دارد

این فروشگاه پوشاک، بدلیل حذف واسطه ها و تولید مستقیم و یا واردات بدون واسطه، با کمترین قیمت یعنی به قیمت عمده و قیمت 30 الی 50 درصد کمتر از سایر فروشگاههای پوشاک فعالیت دارد و به همین سبب یعنی ارزانی بیش از حد و کیفیت مطلوب و بالا و مد روز و… بسیار پرفروش و پرمخاطب میباشد و سوددهی کاملاً خالص با امکان برداشت نقدی ماهیانه را برای هر سرمایه گذار دارد

فعالیت فروشگاه در زمینه فروش انواع مانتو، لباس زیرزنانه و مردانه، شلوار و پیراهن، سارافون، شال و روسری، لباس مجلسی زنانه و مردانه، کت و شلوار، کیف زنانه و کیف مدرسه، لباس بچه گانه و نوزادی، لباس ورزشی و… دیگر لباسها و همه نوع پوشاک میباشد

-سایر اطلاعات هویتی این فروشگاه را در سایت آنلاین فروشگاه اینترنتی لباس پررونق و یا صفحات درباره ما و تماس با ما … ببینید

ویدئوی کامل نحوه درآمدزایی پوشاک پررونق و طرح سرمایه گذاری با سود بالا را نیز در صفحۀ زیر مشاهده کنید:

www.porronagh.ir/toptejarat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image