Total: تومان
Total: تومان

اگر قصد راه اندازی فروشگاه پوشاک را دارید و یا در تهیه و تأمین جنس و لباس مشکل دارید و با انواع کیفیت و جنس و طرح و محل های فروش پوشاک و تولیدکنندگان و ارزان فروشان و عمده فروشهای معتبر آشنا نیستید، از پوشاک پررونق مشاوره بگیرید.

مشاوره راه اندازی فروشگاه پوشاک و مزون لباس و همکاری در تهیه انواع لباس و پوشاک از فروشندگان لباسهای باکیفیت و ارزان فروش.

مشاوره قبل از ایجاد فروشگاه و مشاوره طراحی مزون و طراحی دکور لباس فروشی و همکاری در تهیه تجهیزات فروشگاهی و ملزومات فروشگاه و…

مشاوره و همیاری در تهیه مغازه و ملک مناسب در تهران ویژه عزیزانی که مغازه ندارند و تمایل دارند در یک موقعیت مناسب و پرفروش، مغازه و فروشگاه خود را ایجاد کنند.

مشاوره و همکاری در فروشگاه لباس شما جهت آموزش پرسنل و آموزش تشخیص کیفیت و فنون گفتگو و برخورد با مشتریان و سلیقه شناسی در یکماه اول راه اندازی فروشگاه.

مشاوره تبلیغاتی و جذب مشتریان و تکنیکهای فروش.

و….. مشاوره در رابطه با هرآنچه که در زمینه ایجاد فروشگاه لباس و پوشاک، نیاز دارید.

حق مشاوره تمامی موارد فوق در تهران فقط 5 میلیون تومان و سایر شهرها 10 میلیون تومان توسط مدیریت پوشاک پررونق با بیش از 20 سال سابقه و تجربه در زمینه تولید و پخش و فروش انواع پوشاک زنانه و مردانه و بچه گانه و نوزادی و کیف.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image