سرمایه گذاری کوتاه مدت با سود بالا

سرمایه پذیری و مشارکت مالی و سرمایه گذاری کوتاه مدت در پخش پوشاک و پخش لباس پررونق.

با بازدهی و سوددهی خالص 20% سه ماهه با هر میزان سرمایه اولیه.

پرداخت سود و درآمد حاصله در پایان سه ماه مشارکت بهمراه بازپرداخت اصل سرمایه اولیه.

اگر بجای سرمایه گذاری بلندمدت، بدنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت و سرمایه گذاری سه ماهه و سرمایه گذاری با سود بالا هستید، پوشاک پررونق، بهترین مکان برای سرمایه گذاری با مدت کوتاه است

در کشور ایران و اکثر کشورهای جهان، پوشاک و لباس، در صدر لیست تقاضا و فروش و دارای رتبه برتر یکی از دو محصول پرفروش میباشد  و یکی از نیازهای اساسی و روز مردم به شمار میرود.

مرکز پخش پوشاک پررونق، صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و…. در کنار سرمایه های خود، از دیگر سپرده گذاران نیز جهت سرمایه گذاری با درآمد میلیونی، دعوت بعمل میآورد.

 

برای مثال، با سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان، پس از سه ماه، مبلغ 2500000 تومان درآمد حاصل نموده و بهمراه کل سرمایه اولیه به حسابتان واریز می گردد. یعنی جمعاً 12500000 تومان.

 

شراکت و سرمایه پذیری از 1 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان برای هر نفر از سراسر ایران.

 

چرا سرمایه گذاری کوتاه مدت در پوشاک، این میزان سود بالا را دارد؟

در صنف پوشاک عمده، برخی ایام، اصلی ترین و پرفروش ترین ماههای سال میباشند. فلذا این روزها فرصت خوبی جهت خرید عمده انواع پوشاک و لباس و فروش با قیمت مناسب و تجارت پوشاک با سوددهی بالا و میلیونی میباشد.

نحوه مشارکت و شروع شراکت و سپرده پذیری؟

جهت حُسن انجام کار، قرارداد شراکت و سرمایه گذاری و سپرده پذیری بین ما و شما منعقد می گردد. برای عزیزان خارج از شهر تهران، هم امکان قرارداد حضوری در شهر و محل مورد نظر آنها و هم بصورت آنلاین مقدور است. گرچه بعلت سرمایه گذاری کوتاه مدت بودن، چندان نیازی به قرارداد نمیباشد و یا انجام قرارداد بصورت آنلاین نیز میسر است.

 

اعتبار این طرح شراکت و سرمایه گذاری و دعوت به همکاری تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود پذیره نویسی و سرمایه پذیری انجام میشود و پس از آن، بدلیل پیشگیری از بوجودآمدن تداخلات مالی و عدم توان محاسبه دقیق سوددهی و بازدهی، متأسفانه امکان شراکت و سرمایه پذیری با مبلغ کم میسر نمیباشد.

 

برای شراکت، و یا تهیه و پخش و فروش و… نیز تمامی امور از صفر تا صد برعهده گروه پررونق است و کلیه محاسبات مالی، بصورت شفاف و برپایه مستندات  و طبق قرارداد میباشد.

 

چرا هر فرد تا 50 میلیون تومان میتواند سپرده گذاری کند؟

هدف ما حمایت از سرمایه های خرد و کوچک و سپرده گذاری با مبلغ کم و سود بالا میباشد که سرمایه هایشان محفوظ مانده و بتدریج توسط خودشان خرج نشود. زیرا امکان سرمایه گذاری در بسیاری از موارد دیگر را ندارند اما برای ما مانعی ندارد. و هر میزان مبلغی، ارزشمند و قابل استفاده است.

 

آدرس فروشگاه و انبار و رزومه و سایر اطلاعات و مشاهده ویدئوی کامل این طرح و پاسخ به تمامی سؤالات متداول و طرح توجیهی سرمایه گذاری و… در سایت فروشگاه لباس پررونق.

این فروشگاه پوشاک، بدلیل حذف واسطه ها و تولید مستقیم و یا واردات بدون واسطه، با کمترین قیمت یعنی به قیمت عمده و قیمت 30 الی 50 درصد کمتر از سایر فروشگاههای پوشاک فعالیت دارد و به همین سبب یعنی ارزانی بیش از حد و کیفیت مطلوب و بالا و مد روز و… بسیار پرفروش و پرمخاطب میباشد و سوددهی کاملاً خالص با امکان برداشت نقدی ماهیانه را برای هر سهامدار دارد

فعالیت فروشگاه در زمینه فروش انواع مانتو، لباس زیرزنانه و مردانه، شلوار و پیراهن، سارافون، شال و روسری، لباس مجلسی زنانه و مردانه، کت و شلوار، کیف زنانه و کیف مدرسه، لباس بچه گانه و نوزادی، لباس ورزشی و… دیگر لباسها و همه نوع پوشاک میباشد

نمونه قرارداد سرمایه گذاری کوتاه مدت

تماس با ما                                                                                 پرداخت جهت شروع سرمایه گذاری کوتاه مدت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image