Total: تومان
Total: تومان

سرمایه گذاری با 800 میلیون تومان در پخش پوشاک و پخش لباس پررونق. سرمایه پذیری و مشارکت مالی و کارآفرینی با 800 میلیون تومان. بهترین سرمایه گذاری با هشتصد میلیون تومان.

کار از ما سرمایه از شما

با بازدهی و سوددهی خالص و حدود 80% الی 100% سالانه برای شریک سرمایه گذار با 800 میلیون، بدون نیاز به انجام کار توسط شما که ماهیانه بصورت علی الحساب و نقدی، بخشی از سود و درآمد= 40 میلیون تومان واریز می شود و مابقی درآمد خالص و سود حاصله= حدود 35% تا 40% باقیمانده در پایان یکسال شراکت، بطور دقیق، محاسبه و تصفیه می گردد.

بهترین فرصتهای سرمایه گذاری 1402 همینک برای شما فراهم شده

سرمایه گذاری با سود 50% برای هریک از طرفین(ما و شما) که این 50درصد، طی یکسال، تقریباً برابر با 80% تا 100% سرمایه هشتصد میلیون تومانی شماست و طی یکسال، به این سرمایه 800 میلیون تومان دیگر اضافه میشود.

برای مثال، با سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان، علی الحساب 40000000 تومان دریافتی ماهیانه پیشفرض دارید و باقیمانده درآمد خالص، در پایان یکسال شراکت، محاسبه و تصفیه میشود

فعالیت ما، سالها تجارت و تجربه در تولید و پخش و فروش پوشاک و کیف می باشد و در حال حاضر، با تولیدیهای متعدد و زیادی کار میکنیم که یا بصورت مستقیم، به آنها سفارش دوخت و پارچه جهت تولید لباس میدهیم و یا مستقیماً از تولیدیها، محصولات آماده آنها را خریداری نموده و پخش می کنیم.الآن هم صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و… (بدون نیاز به یک سرمایه یا مبلغ خاص) در کنار سرمایه های خود و دیگر شرکاء، این فرصت سرمایه گذاری پرسود با 800 میلیون را برای دیگر هموطنان و سپرده گذاران، بویژه افراد خوش فکر و دارای هوش اقتصادی، جهت سرمایه گذاری با سود بالا، فراهم آورده ایم تا با توجه به تجربیات مان و میزان مشتریان و سفارشات و… اجناس بیشتری را تولید و خرید و فروش کنیم و همگی، ازین فرصت و تجربه و کسب و کار، استفاده نموده و بهره ببریم

نحوه شروع شراکت و سرمایه گذاری با 800 میلیون در کسب و کار پررونق؟

  • مطالعه قرارداد سرمایه گذاری در پایین همین صفحه از سایت
  • تماس با ما جهت هماهنگی
  • واریز(ودیعه) 200هزار تومان برای عزیزان تهرانی و ودیعه یک میلیون تومان برای انجام قرارداد حضوری در سایر شهرها که این مبلغ، در زمان انجام قرارداد، به شما بازپس داده میشود(با هدف پیشگیری از قرارهای کنجکاوانه و غیرواقعی)
  • انجام قرارداد شراکت در سرمایه گذاری با 800 میلیون تومان، حضوری در محل یا شهر مورد نظر شما یا محضری یا آنلاین

 

اعتبار این فرصت سرمایه گذاری با 800 میلیون تومان و شراکت و سرمایه گذاری با سود پنجاه درصد تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود، پذیره نویسی و سرمایه پذیری با 800 میلیون تومان انجام میشود و پس از آن، امکان شراکت و سرمایه گذاری با مبلغ کم مقدور نخواهد بود.

نوع فروش ما بگونه ای است که جنسها مستقیماً از هر تولیدی برای مشتریان ارسال میشود (محصولاتی که پیشفروش شده اند در سایت قرار نمی گیرند)

در فایل قرارداد سرمایه گذاری، مبلغ سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان درج شده که شما آنرا سرمایه گذاری با 800 میلیون تومان درنظر بگیرید.

دانلود قرارداد سرمایه گذاری با برداشت ماهیانه در پوشاک پررونق

ویدئوی پاسخ به سؤالات متداول و طرح توجیهی و نحوه درآمد و… در پوشاک پررونق:

 

کلیک کنید»» پاسخ به سؤالات متداول در سرمایه گذاری و شراکت در کسب و کار پررونق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image