Total: تومان
Total: تومان

سرمایه گذاری با 120 میلیون تومان در پخش پوشاک و پخش لباس پررونق. سرمایه پذیری و مشارکت مالی و کارآفرینی با 120 میلیون تومان. بهترین سرمایه گذاری با صد و بیست میلیون تومان.

کار از ما سرمایه از شما

با بازدهی و سوددهی خالص و حدود 80% الی 100% سالانه برای شریک سرمایه گذار با 120 میلیون، بدون نیاز به انجام کار توسط شما که ماهیانه بصورت علی الحساب و نقدی بخشی از سود و درآمد= 6 میلیون تومان واریز می شود و مابقی درآمد خالص و سود حاصله= حدود 35% تا 40% باقیمانده در پایان یکسال شراکت، بطور دقیق، محاسبه و تصفیه میشود.

بهترین فرصتهای سرمایه گذاری 1402 همینک برای شما فراهم شده است

سرمایه گذاری با سود 50% برای هریک از طرفین(ما و شما) که این 50درصد، طی یکسال، تقریباً برابر با 80% تا 100% سرمایه صدوبیست میلیون تومانی شماست و طی یکسال، به این سرمایه 120 میلیون تومان دیگر اضافه میشود.

برای مثال، با سرمایه گذاری با 120 میلیون تومان، علی الحساب 6000000 تومان دریافتی ماهیانه پیشفرض دارید و باقیمانده درآمد خالص، در پایان یکسال شراکت، محاسبه و تصفیه میشود

فعالیت ما، سالها تجارت و تجربه در تولید و پخش و فروش پوشاک و کیف می باشد و در حال حاضر، با تولیدیهای متعدد و زیادی کار میکنیم که یا بصورت مستقیم، به آنها سفارش دوخت و پارچه جهت تولید لباس میدهیم و یا مستقیماً از تولیدیها، محصولات آماده آنها را خریداری نموده و پخش می کنیم.الآن هم صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و… (بدون نیاز به یک سرمایه یا مبلغ خاص) در کنار سرمایه های خود و دیگر شرکاء، این فرصت سرمایه گذاری پرسود با 120 میلیون را برای دیگر هموطنان و سپرده گذاران، بویژه افراد خوش فکر و دارای هوش اقتصادی، جهت سرمایه گذاری با سود بالا، فراهم آورده ایم تا با توجه به تجربیات و میزان مشتریان و سفارشات و… جنس بیشتری را تولید و خرید و فروش کنیم و همگی، ازین فرصت و تجربه و کسب و کار، استفاده نموده و بهره ببریم

نحوه شروع شراکت و سرمایه گذاری با 120 میلیون در کسب و کار پررونق؟

  • مطالعه قرارداد سرمایه گذاری در پایین همین صفحه از سایت
  • تماس با ما جهت هماهنگی
  • پیش پرداخت(ودیعه) 200هزار تومان برای عزیزان تهرانی و ودیعه یک میلیون تومان برای انجام قرارداد حضوری در سایر شهرها که این مبلغ، در زمان انجام قرارداد، به سرمایه گذار محترم، بازپس داده میشود(با هدف پیشگیری از قرارهای غیرواقعی)
  • انجام قرارداد شراکت در سرمایه گذاری با صد و بیست میلیون بین طرفین، حضوری در محل یا شهر مورد نظر شما یا محضری یا آنلاین
  • ارائه سفته به سرمایه گذار به ارزش 200 میلیون تومان

 

اعتبار این فرصت سرمایه گذاری با 120 میلیون تومان و شراکت و سرمایه گذاری با سود پنجاه درصد تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود، پذیره نویسی و سرمایه پذیری با 120 میلیون تومان انجام میشود و پس از آن، امکان شراکت و سرمایه گذاری با مبلغ کم مقدور نخواهد بود.

نوع فروش ما بگونه ای است که جنسها مستقیماً از هر تولیدی برای مشتریان ارسال میشود (محصولاتی که پیشفروش شده اند در سایت قرار نمی گیرند. در متن قرارداد پیشفرض، مبلغ سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان درج شده که شما آنرا سرمایه گذاری با صدوبیست میلیون تومان درنظر بگیرید.

دانلود قرارداد سرمایه گذاری با برداشت ماهیانه در پوشاک پررونق

ویدئوی پاسخ به سؤالات متداول و طرح توجیهی و نحوه درآمد و… در پوشاک پررونق:

 

کلیک کنید»» پاسخ به سؤالات متداول در سرمایه گذاری و شراکت در کسب و کار پررونق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image