Total: تومان
Total: تومان

بجای پرداخت پول پیش زیاد و کم کردن اجاره، با سرمایه گذاری در پوشاک پررونق، از پول پیش یا همان پول رهن منزل، درآمد حاصل کنید و هم اجاره بدهید و هم درآمد ماهیانه داشته باشید

کسب درآمد از پول پیش رهن منزل تان و پول رهن خانه و کسب درآمد از پول ودیعه اجاره منزل و اجاره خانه تان.

امروزه بسیاری از مستأجران و افراد، دغدغه پرداخت اجاره منزل و اجاره خانه را دارند و منبع درآمد مناسبی نیز ندارند. یا درآمد آنها کافی برای پرداخت اجاره خانه نیستش

حتماً برای شما هم سؤال است که چگونه برخی ها براحتی اجاره ماهیانه را با وجود بالابودن مبلغ اجاره، می پردازند، اما به ظاهر، درآمد چندان زیادی از شغلشان ندارند؟

پاسخ، خیلی ساده است و میتوان با پول پیش منزل، هم اجاره ماهیانه را پرداخت نمود و هم درآمد ماهانه داشت. ولی چگونه؟

طبق عرف در اجاره های ملک، به ازای هر 1 میلیون تومان پول پیش یا همان ودیعه کمتر، مبلغ 30000 تومان به اجاره بهای ماهانه اضافه میشود. حالا فرض کنید که شما مبلغ 250 میلیون تومان پول برای ودیعه خانه دارید و می خواهید یک خانه یا آپارتمان را اجاره کنید.

اگر بجای 250 میلیون تومان، مبلغ 150 میلیون تومان بابت پول پیش بدهید، در ازای 100 میلیون دیگر، به میزان 3 میلیون تومان به اجاره منزل اضافه میشود که به صرفه تر اینه که این 100 میلیون را ندهید و 3 میلیون اجاره را بدهید.

خب با این 100 میلیون چه کنیم؟

سرمایه از شما کار از  ما:

همه می دانند که در سایت پوشاک پررونق، طرح سرمایه گذاری در کسب و کار فعال پوشاک وجود دارد که سرمایه شما در آن طی یکسال، حدود دو برابر میشود. یعنی 100 میلیون تومان سرمایه، حدود 100 میلیون تومان دیگر بازدهی و سوددهی خالص برای شما دارد و به میزان 5% از این مبلغ، یعنی ماهیانه 5 میلیون تومان نیز بصورت علی الحساب و درآمد پیشفرض، دریافتی دارید و در پایان یکسال شراکت، مابقی درآمد، محاسبه و تصفیه می شود.

پس شما با سرمایه گذاری با درآمد ماهانه در پوشاک پررونق، با این 100 میلیون تومان سرمایه گذاری، ماهیانه 5 میلیون تومان دریافتی دارید که 3 میلیون آنرا بابت مابه التفاوت اجاره می دهید و 2 میلیون تومان دیگر نیز برای شما باقی می ماند و در پایان یکسال نیز، حدود 30- 40 میلیون دیگر درآمد باقیمانده درآمد را دریافت می کنید و سرمایه اولیه 100 میلیون تومانی نیز برجای خود باقیست.

سرمایه گذاری با هر مبلغی تا 500 میلیون تومان

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image