Total: تومان
Total: تومان

پرداخت وام نقدی و یا پرداخت سرمایه نقدی بر روی چک صیادی شما، بدون سود و کارمزد.

پرداخت سرمایه با هر مبلغی و با ضمانت چک صیادی معتبر شما و یا چک اشخاص. پذیرش چک از سراسر تهران و ایران.

اعطای وام با چک سه ماهه و چک شش ماهه و چک یکساله متعلق به خودتان یا دیگران.

بدون کارمزد و بدون پیش پرداخت و بدون سود اضافی.

حامی شما هستیم. شروع کسب و کار و راه اندازی مغازه بدون سرمایه را با حمایت ما آغاز کنید

لطفاً قبل از تماس، حتماً شرایط و نحوه دریافت سرمایه با چک صیادی را کامل مطالعه فرمایید:

هدف اصلی ما حمایت از افراد و چه بسا مشاغل کم توان هستش و یا عزیرانی که قصد شروع کار و راه اندازی کسب و کار را دارند، ولی سرمایه اولیه را ندارند و یا توان بازپرداخت با سود را ندارند. که خب مقتضی است جه این وام قرض الحسنه بدون سود، شرایط خاص خود را داشته باشیم تا توان خدمت به همه متقاضیان و هموطنان فراهم باشد.

اگر چک صیادی فعال و معتبر دارید، با هر مبلغی و تا سقف 500 میلیون تومان میتوانید چک یکساله یا سه ماهه و شش ماهه ارائه دهید و ماهانه تا سقف 10% از مبلغ چک را سرمایه نقدی و جمعاً به میزان ارزش کل چک، بدون سود و کارمزد بگیرید.

یا در پایان ماه اول به میزان 50% ارزش چک خود را سرمایه نقدی بگیرید، با سود 20% سالانه. و چنانچه امکان تصفیه ماهانه و اقساطی طی یکسال یا زودتر را دارید، شامل سود نمیشود.

یعنی فرضاً اگر یک چک 300 میلیون تومانی دارید، ماهانه تا ارزش 30 میلیون تومان وام بدون بهره دریافت می کنید و اگر در هرماه نیاز به مبلغ نداشتید، در زمان دلخواهتان آن مبلغ را دریافت کنید.

و یا با آن چک 300 میلیون تومانی در پایان ماه اول به میزان 150 میلیون تومان سرمایه نقدی دریافت می کنید.

شرایط پرداخت سرمایه با چک صیادی:

-درصورت تمایل شما، جهت نحوه کار و… قرارداد نوشته میشود

-باهدف پیشگیری از تقاضاهای کاذب، سرمایه در پایان هر ماه، پرداخت میشود. یعنی فقط در پایان ماه اول، مجدداً استعلام چک انجام میشود تا از مسدودنبودن حساب مطمئن شویم، سپس وام نقدی پرداخت میشود. برای مثال، اگر امروز چک را ثبت کنید، دقیقاً یکماه پس از تاریخ اولیه ثبت چک، سرمایه مورد نظر شما طبق شرایط ذکرشده پرداخت میشود و در طرح پرداخت ماهانه، از ماه بعد، بدون استعلام، پرداختی ها ماهیانه تا 10 ماه و جمعاً به میزان ارزش کل چک انجام میشود

-پس از ثبت چک، تا 3 ماه اول، امکان کنسل نمودن قرارداد یا تغییر چک به تاریخ زودتر یا دیرتر یا تغییر چک به مبلغ کمتر و یا بیشتر مقدور نیست. البته این مورد توافقی و حسب شرایط میباشد

–امکان همکاری برای چک های زودتر از سه ماه مقدور نیست

-هدف اصلی ما حمایت از مشاغل و کسب و کارها و اشخاص است. لذا اگر چک در تاریخ وصول، موجودی نداشت یا کسری داشت، تا حد امکان با شما مدارا و همیاری نموده و مهلت و تنفس خواهید داشت

-چک طبق قرارداد در تاریخ سررسید تحویل بانک میشود. فلذا اگر کل مبلغ دریافتی و درخواستی شما در طول همه ماهها کمتر از مبلغ چک اصلی گردید، طبق قرارداد، قابل وصول و ادعا توسط ما نخواهد بود.

و خلاصه اینکه اکثر شرایط ها توافقی هستش و تا حد امکان، بستگی به شرایط شما منعطف هستیم

میدونیم سؤال زیاد دارید. پاسخ همه پرسش ها را در این فایل صوتی بشنوید:

 

سپس جهت مشاهده و دریافت فایل قرارداد پیشفرض و اطلاعات بیشتر و… تماس حاصل فرمایید

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image