Total: تومان
Total: تومان

سرمایه پذیری و مشارکت مالی و سرمایه گذاری کوتاه مدت در پخش پوشاک و پخش لباس پررونق.

با بازدهی و سوددهی خالص حدود 30% سه ماهه با هر میزان سرمایه اولیه.

مهلت سرمایه گذاری: فقط تا 15 فروردین 1402 زیرا فروردین ماه، زمان مناسبی برای تجارت و خرید و فروش با سوددهی بالا در پوشاک پررونق میباشد و پس از آن، شرایط طبق روال عادی میباشد.

پرداخت سود و درآمد حاصله در پایان سه ماه مشارکت بهمراه بازپرداخت اصل سرمایه اولیه.

اگر بجای سرمایه گذاری بلندمدت، بدنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت و سرمایه گذاری سه ماهه و سرمایه گذاری با سود بالا هستید، پوشاک پررونق، بهترین مکان برای سرمایه گذاری با مدت کوتاه است.

در کشور ایران و اکثر کشورهای جهان، پوشاک و لباس، در صدر لیست تقاضا و فروش و دارای رتبه برتر یکی از دو محصول پرفروش میباشد  و یکی از نیازهای اساسی و روز مردم به شمار میرود.

مرکز پخش پوشاک پررونق، صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و… در کنار سرمایه های خود، از دیگر سپرده گذاران نیز جهت سرمایه گذاری با درآمد میلیونی، دعوت بعمل میآورد.

 

برای مثال، با سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان، طی سه ماه، مبلغ 3000000 تومان درآمد کسب می کنید. یعنی جمعاً 13000000 تومان.

 

شراکت و سرمایه پذیری از 5 میلیون تومان تا 200 میلیون تومان برای هر نفر از سراسر ایران.

 

چرا سرمایه گذاری کوتاه مدت در پوشاک، این میزان سود بالا را دارد؟

در صنف پوشاک عمده، برخی ایام، اصلی ترین و پرفروش ترین ماههای سال میباشند. فلذا این روزها فرصت خوبی جهت خرید عمده انواع پوشاک و لباس و فروش با قیمت مناسب و تجارت پوشاک با سوددهی بالا و میلیونی میباشد.

نحوه مشارکت و شروع شراکت و سپرده پذیری؟

  • مطالعه قرارداد سرمایه گذاری در پایین همین صفحه
  • تماس با ما و تعیین زمان عقد قرارداد بصورت حضوری در محل مورد نظرتان یا محضری یا آنلاین (برحسب شرایط شما)
  • واریز 1000000 تومان پیش پرداخت که این مبلغ، در زمان عقد قرارداد، بازپس داده میشود (با هدف پیشگیری از قرارهای کاذب و غیرواقعی)

 

اعتبار این طرح شراکت و سرمایه گذاری و دعوت به همکاری تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود (تا 15 فروردین 1402) پذیره نویسی و سرمایه پذیری انجام میشود و پس از آن، بدلیل پیشگیری از بوجودآمدن تداخلات مالی و عدم توان محاسبه دقیق سوددهی و بازدهی، متأسفانه امکان شراکت و سرمایه پذیری کوتاه مدت، میسر نمیباشد.

 

برای شراکت، و یا تهیه و پخش و فروش و… نیز تمامی امور از صفر تا صد برعهده گروه پررونق است و کلیه محاسبات مالی، بصورت شفاف و برپایه مستندات  و طبق قرارداد میباشد.

 

چرا هر فرد تا 200 میلیون تومان میتواند سپرده گذاری کند؟

هدف ما حمایت از سرمایه های خرد و کوچک و سپرده گذاری با مبلغ کم و سود بالا میباشد که سرمایه هایشان محفوظ مانده و بتدریج توسط خودشان خرج نشود. زیرا امکان سرمایه گذاری در بسیاری از موارد دیگر را ندارند اما برای ما مانعی ندارد. و هر میزان مبلغی، ارزشمند و قابل استفاده است. 

این فروشگاه پوشاک، بدلیل حذف واسطه ها و تولید مستقیم و یا واردات بدون واسطه، با کمترین قیمت یعنی به قیمت عمده و قیمت 30 الی 50 درصد کمتر از سایر فروشگاههای پوشاک فعالیت دارد و به همین سبب یعنی ارزانی بیش از حد و کیفیت مطلوب و بالا و مد روز و… بسیار پرفروش و پرمخاطب میباشد و سوددهی کاملاً خالص با امکان برداشت نقدی ماهیانه را برای هر سهامدار دارد

فعالیت فروشگاه در زمینه فروش انواع مانتو، لباس زیرزنانه و مردانه، شلوار و پیراهن، سارافون، شال و روسری، لباس مجلسی زنانه و مردانه، کت و شلوار، کیف زنانه و کیف مدرسه، لباس بچه گانه و نوزادی، لباس ورزشی و… دیگر لباسها و همه نوع پوشاک میباشد

نمونه قرارداد سرمایه گذاری کوتاه مدت

تماس با ما                                                                                 پرداخت جهت شروع سرمایه گذاری کوتاه مدت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image