Total: تومان
Total: تومان

سرمایه پذیری کوتاه مدت و سرمایه گذاری بلند مدت و شراکت در کسب و کار فعال و سرمایه گذاری در پوشاک و پخش لباس پررونق با هر مبلغی. سرمایه گذاری شرعی و قانونی در تجارت پوشاک.

سرمایه از شما کار از ما.

شراکت در سود با سهم سود مساوی 50% برای هریک از طرفین(ما و شما) که این 50درصد، طی یکسال، تقریباً برابر با 100% تا 150% سرمایه شماست.

سرمایه گذاری یکماهه با بازدهی و سوددهی تقریباً 10 درصدی.

سرمایه گذاری سه ماهه با سوددهی و بازدهی تقریباً 50 درصدی

سرمایه گذاری شش ماهه با بازدهی و سوددهی حدود 100 درصدی

و سرمایه گذاری یکساله با سوددهی و بازدهی تقریباً 200 درصدی

برای مثال، با سرمایه گذاری با 100 میلیون تومان، سه ماهه حدود 50 میلیون تومان درآمد و بازدهی دارد.

و یا با سرمایه گذاری یکساله با 100 میلیون تومان، حدود 200 میلیون تومان، سود تقریبی، حاصل می شود که در پایان یکسال سرمایه گذاری، محاسبه و بهمراه اصل سرمایه تصفیه میشود.

تولید و پخش پوشاک پررونق، صرفاً با هدف گسترش کسب و کار و افزایش محصولات و خدمات و تنوع بخشی به اجناس و…. بدون نیاز به یک مبلغ خاص، در کنار سرمایه های خود، از دیگر سپرده گذاران نیز جهت سرمایه گذاری با درآمد میلیونی، دعوت بعمل میآورد.

سرمایه گذاری با هر مبلغی. سرمایه گذاری با مبلغ اندک و سرمایه گذاری میلیاردی و سرمایه گذاری با پول کم و سرمایه گذاری با مبلغ بالا و…

نحوه شروع شراکت و سرمایه گذاری در کسب و کار پوشاک پررونق؟

  • تماس با مدیر سایت پوشاک پررونق
  • دریافت فایل قرارداد سرمایه گذاری از مدیریت براساس مبلغ سرمایه گذاری و نوع سرمایه گذاری کوتاه مدت یا بلند مدت
  • انجام قرارداد شراکت و سرمایه گذاری بین طرفین، حضوری در محل یا شهر مورد نظر شما یا محضری یا آنلاین و…
  • ارائه سفته بانکی به سرمایه گذار تا دو برابر مبلغ سرمایه اصلی

اعتبار این فرصت سرمایه گذاری و شراکت در پوشاک و دعوت به همکاری تا چه زمانی است؟

فعلاً بمدت محدود، پذیره نویسی و سرمایه پذیری در تولید و پخش پوشاک انجام میشود و پس از آن، درصورت تکمیل شدن ظرفیت به احتمال بسیار بالا، امکان شراکت و سرمایه گذاری با 1 میلیارد تومان و بیشتر، مقدور خواهد بود.

تجارت لباس، و تهیه و پخش و فروش لباس و… تمامی امور در طول شراکت، برعهده ما است و تمامی محاسبات مالی، برپایه مستندات  و طبق قرارداد میباشد.

پخش پوشاک پررونق، بدلیل تولید مستقیم پوشاک و حذف واسطه ها و یا واردات پوشاک بدون واسطه، با کمترین قیمت یعنی به قیمت عمده و قیمت 30 الی 50 درصد کمتر از سایر فروشگاههای پوشاک فعالیت دارد و به همین سبب یعنی ارزانی بیش از حد و کیفیت مطلوب و بالا و مد روز و… بسیار پرفروش و پرمخاطب میباشد و سوددهی کاملاً خالص چندبرابری را برای ما و شما بعنوان سرمایه گذار دارد

تماس با ما                        آشنایی با مدیریت پوشاک پررونق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image