Total: تومان
Total: تومان

سرمایه پذیری و مشارکت مالی و سرمایه گذاری در پخش کوله مدرسه ای و کیف مدرسه ای پررونق. کار از ما سرمایه از شما بمدت یکماه.

با بازدهی و سوددهی خالص و حدود 10% یکماهه با هر میزان سرمایه. از 1 میلیون تومان تا 500 میلیون تومان.

در این ایام و حداکثر تا پایان مهرماه 1402 بازار کیف مدرسه ای و کوله مدرسه ای و جامدادی و کیف لوازم تحریر و امثالهم بسیار داغ و پرمخاطب و دارای تقاضای بالا و پرفروش است که شما میتوانید با سرمایه گذاری در این مدت، به سوددهی 10درصدی یکماهه دست یابید.

پخش پوشاک و کیف پررونق، یک کسب و کار فعال و باسابقه است که صرفاً و صرفاً با هدف افزایش تولید و خرید و فروش محصولات و تنوع بخشی به اجناس و در بازه زمانی شهریور و مهر ماه 1402 در کنار سرمایه های خود، از دیگر سپرده گذاران نیز جهت سرمایه گذاری با درآمد بالا، دعوت بعمل میآورد.

با سهم سود مساوی 50% برای هریک از طرفین که این 50درصد، طی یکماه، تقریباً برابر با 10% سرمایه شما میباشد.

برای مثال، با سرمایه گذاری با 50 میلیون تومان، در پایان یکماه، حدود 5 میلیون تومان درآمد خالص حاصل می کنید که در پایان یکماه شراکت، محاسبه و تصفیه میشود.

نحوه مشارکت و شروع شراکت و سپرده پذیری؟

-جهت حُسن انجام کار، قرارداد شراکت و سرمایه گذاری و سپرده پذیری بین ما و شما منعقد میگردد. برای عزیزان خارج از شهر تهران، هم امکان قرارداد حضوری در شهر و محل مورد نظر آنها و هم بصورت آنلاین مقدور است.

اعتبار این طرح شراکت و سرمایه گذاری و دعوت به همکاری تا چه زمانی است؟

-فعلاً بمدت محدود و حداکثر تا پایان شهریور 1402 سرمایه پذیری انجام میشود و پس از آن، امکان شراکت و سرمایه پذیری برای مدت کمتر از یکسال، میسر نمیباشد

برای شراکت، و یا تهیه و پخش و فروش و… نیز تمامی امور از صفر تا صد برعهده گروه پررونق است و کلیه محاسبات مالی، بصورت شفاف و برپایه مستندات  و طبق قرارداد میباشد.

رزومه و سایر اطلاعات و مشاهده ویدئوی کامل این طرح و پاسخ به تمامی سؤالات متداول و طرح توجیهی سرمایه گذاری و… در سایت فروشگاه لباس پررونق.

این فروشگاه پوشاک، بدلیل حذف واسطه ها و تولید مستقیم و یا واردات بدون واسطه، با کمترین قیمت یعنی به قیمت عمده و قیمت 30 الی 50 درصد کمتر از سایر فروشگاههای کیف فعالیت دارد و به همین سبب یعنی ارزانی بیش از حد و کیفیت مطلوب و بالا و مد روز و… بسیار پرفروش و پرمخاطب میباشد و سوددهی کاملاً خالص با امکان برداشت نقدی ماهیانه را برای هر سهامدار دارد

فعالیت ما در زمینه تولید و پخش انواع کیف مدرسه و کوله مدرسه و جامدادی کیف مدادتراش و کیف کمری و کیف رودوشی و… میباشد

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image