Total: تومان
Total: تومان

فروش عمده پوشاک با چک و پخش عمده لباس مردانه و زنانه و بچه گانه و کیف با چک صیادی و تولید و پخش و فروش لباس با چک صیادی با هر مبلغی و پذیرش چک از سراسر تهران و ایران.

فروش لباس عمده با چک سه ماهه و چک شش ماهه و چک یکساله متعلق به خودتان یا دیگران.

به قیمت نقدی و بدون افزایش قیمت و بدون سود اضافی. و یا خرید لباس مورد نظر شما از هر تولیدی یا فروشگاهی در تهران که مایلید. یعنی نقدی از آنها میخریم. و لباس را با همان قیمتی که فروشنده به شما اعلام نموده، بجای محصولات خودمان تحویل شما میدهیم.

حامی شما هستیم. شروع کسب و کار و راه اندازی مغازه بدون سرمایه را با حمایت پوشاک پررونق آغاز کنید

لطفاً قبل از تماس، حتماً شرایط و نحوه خرید عمده لباس با چک صیادی را کامل مطالعه فرمایید:

پوشاک پررونق، تولیدکننده و پخش و فروش لباس زنانه و مردانه و بچه گانه و کیف و… میباشد که تمامی محصولات را با بالاترین قیمت و کمترین کیفیت ارائه می دهد و لیست محصولات موجود، همواره در وبسایت پوشاک پررونق بهمراه جزئیات و قیمتها همواره قابل مشاهده و انتخاب است.

اگر چک صیادی فعال و معتبر دارید، با هر مبلغی و تا سقف 500 میلیون تومان میتوانید چک یکساله یا سه ماهه و شش ماهه ارائه دهید و ماهانه تا سقف 10% از مبلغ چک را کالا و پوشاک و طی 10 ماه جمعاً به میزان ارزش کل چک، بدون سود و کارمزد بگیرید.

یا در پایان ماه اول به میزان 50% ارزش چک خود را کالا بخرید، با سود 20% سالانه. که چنانچه امکان تصفیه ماهانه و بازپرداخت اقساطی طی یکسال یا زودتر را دارید، شامل سود نمیشود.

یعنی فرضاً اگر یک چک 300 میلیون تومانی دارید، ماهانه تا ارزش 30 میلیون تومان لباس و پوشاک دریافت می کنید و اگر در هرماه نیاز به کالا نداشتید، بعداً در زمان دلخواهتان آن میزان پوشاک را دریافت کنید.

و یا با آن چک 300 میلیون تومانی در پایان ماه اول به میزان 150 میلیون تومان لباس و پوشاک و کیف دریافت کنید.

شرایط فروش پوشاک با چک صیادی:

-درصورت تمایل شما، جهت نحوه کار و… قرارداد نوشته میشود

-درصورت تمایل شما، جهت نحوه کار و… قرارداد نوشته میشود

-باهدف پیشگیری از تقاضاهای کاذب، اجناس در پایان هر ماه، تحویل داده میشود. یعنی فقط در پایان ماه اول، مجدداً استعلام چک انجام میشود تا از مسدودنبودن حساب مطمئن شویم، سپس پرداخت کالا انجام میشود. برای مثال، اگر امروز چک را ثبت کنید، دقیقاً یکماه پس از تاریخ اولیه ثبت چک، اجناس مورد نظر شما تا سقف 10% ارزش کل چک ارائه میشود و از ماه بعد، بدون استعلام، جنس ها ماهانه تا 10 ماه و جمعاً به میزان ارزش کل چک تحویل شما میشود

-پس از ثبت چک، تا 3 ماه اول، امکان کنسل نمودن قرارداد یا تغییر چک به تاریخ زودتر یا دیرتر یا تغییر چک به مبلغ کمتر و یا بیشتر مقدور نیست. البته این مورد توافقی و حسب شرایط میباشد

-بجز محصولات ما، میتوانید محصولات دیگر تولیدکنندگان یا فروشندگان دلخواهتان را سفارش دهید تا با قیمت آنها برای شما ارسال کنیم. یعنی ما از آنها نقدی و با تخفیف میخریم و با همان قیمتی که آنها از قبل به شما اعلام داشته اند تحویلتان می دهیم

-امکان همکاری برای چک های زودتر از سه ماه مقدور نیست

-هدف اصلی ما حمایت از مشاغل و کسب و کارها و فروشندگان پوشاک است. لذا اگر چک در تاریخ وصول، موجودی نداشت یا کسری داشت، تا حد امکان با شما مدارا و همیاری نموده و مهلت و تنفس خواهید داشت

سؤال زیاد دارید. پاسخ همه سؤالات را در این فایل صوتی بشنوید و دریافت کنید:

سپس جهت دریافت فایل قرارداد خرید اقساطی پوشاک و اطلاعات بیشتر و… تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

CAPTCHA ImageChange Image