Total: تومان
Total: تومان

فروش ویژه و حراج یکجا و با تخفیف بسیار بالای همه نوع لباس زنانه و مردانه و بچه گانه در حد نو و بعضاً نو و بسیار عالی و باکیفیت در قیمتهای متفاوت و طرحهای متنوع.
هر تیکه فقط 10000 تومان.
این مجموعه لباسهای در حد نو یا همان تاناکورا در حال حاضر در فروشگاه ما در حال فروش تکی میباشند که بدلیل تغییر فعالیتمان با قیمت بسیار پایین و بصورت یکجا تقدیم می گردد و سود حداقل 10- 15 میلیون تومانی را برای شما دارد.

لباسها حدود 460- 470 دست و پاییزه و زمستانه و بهاره و تابستانه و چهارفصل میباشند که شامل انواع مانتو، پالتو زنانه، کاپشن زنانه، کت و شلوار مردانه و زنانه در حدنو و دست دوم، انواع شلوار لی و جین و کتان و پارچه ای در سایزها و طرحهای متفاوت، انواع سرهمی زنانه و دامن، پیراهن مردانه و زنانه، تعدادی لباس بچه گانه و…… است.

اکثر محصولات را با قیمت حداقل 50000 تومان، براحتی میتوانید بفروشید و برخی از این محصولات بگونه ای میباشند که با قیمتهای بسیار بالا و بیش از 100000 تومان و حتی بعضاً تا 300 -400 هزار تومان نیز قابل فروش هستند.

کمترین ارزش واقعی مجموعه 460-470 تا لباس با هم و یکجا حدود 20- 30000000 تومان میباشد که جمعاً فقط با 5000000 تومان بصورت یکجا قابل تقدیم است. که براحتی و بصورت تکی حداقل بین 15 الی 20 میلیون تومان در فروشگاه شما قابل فروش هستند.

از لحاظ کیفیت و سلامت نیز برخی به حدی میباشند که با لباس نو برابری می کنند و تعدادی نیز در حد متوسطه و معمولی می باشند.

عطف به مشغله کاری و کثرت تماسها در صورت عدم پاسخگویی یا مشغولی خط، دقایق یا ساعاتی دیگر، تماس حاصل فرموده یا پیامکی واضح و مرتبط ارسال فرمایید.

بدلیل تنوع محصولات و اجناس، امکان ارائه تصاویر تمامی لباسها مقدور نمیباشد و پیشنهاد ما مراجعه حضوری میباشد

همچنین فروش بصورت یکجا بوده و در صورت تمایل به خرید تفکیکی و دلخواهتان، هر کالا با قیمت اصلی و بدون تخفیف، قابل تقدیم میباشد

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image